Kova Burcu Günlük Burç Yorumu – 1 Haziran 2013 | Burçlar - Günlük Burç - Burç Yorumları

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu – 1 Haziran 2013

Kova Burcu Günlük Aşk Hayatınız

Aşk hayatınızda sizi sıkacak bazı gelişmeler olabilir ve siz bu olaylara kayıtsız kalabilirsiniz. Birlikteliğiniz hakkında her an yanlış kararlar alabilirsiniz. Bekleyin ve karşı tarafın tutumlarını gözleyin.
Kova Burcu Günlük İş Yaşamınız

Bugün maddi konumunuzu etkileyecek önemli bir iş konusunda sorumluluk almanız gerekebilir. Bu durum çok olumlu gözükse de sizi umduğunuzdan fazla baskı altında bırakabilir. Çok sayıda sorumluluk karşısında ani kararlardan kaçının.
Kova Burcu Günlük Ekonomik Yaşamınız

Bugün işbirliklerine gereken önemi vermeniz gerekiyor. Yaşanabilecek belirsizlikler size rahatsızlık verebilir. Planlarınız bekleyebilir, sabırlı olmaya bakın ve parasal ilişkilerinizde daha akılcı davranın.
Kova Burcu Günlük Yaşamınız

Günlük işlerinizde yüklerinizin artabileceği ve iş yerinizde yenisorumluluklar üstlenebileceğiniz bir gündesiniz. Sağlığınıza ve fiziksel performansınıza gereken özeni göstermelisiniz
Turk.net Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kendinizi oldukça iyi hissedeceksiniz. Karşınızdaki insanı iyi tahlil ettiğinizi düşünüyor ve sezgilerinize güveniyorsunuz. Düşüncelerinizdeki berraklık sizi daha kararlı ve sakin bir tutum içine sokacak. Arkadaşlarınızla yaptığınız esprili
konuşmalar sayesinde hoşça vakit geçirebilirsiniz. Akşam saatlerinde katılacağınız bir aile yemeğinde ilginç şeyler duyabilirsiniz.
Mynet.com Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar Ay-Balık burcu seyir etkinliğinde cumartesi gününe başlıyoruz. Bu enerjiden yararlanmak için dikkat edilmesi gereken en önemli nokta kendinize olan güven duygunuzu kesinlikle kaybetmeden, elinizde olmayan bazı konuların yarattığı sıkıntıların etkisi altında kalmadan ileriye bakabilmenizdir. İlişkinizle veya genel olarak duygusal konularda bugün size güven verebilecek, yeri geldiğinde her konuda destekleyecek bir kişiye olan özleminiz artabilir. Tek ihtiyacınız sizi şu anki kuruntu veya karamsarlıklarınızdan kurtarabilecek, elini uzatarak beraberce aydınlığa doğru çıkabileceğiniz güçlü bir kişidir. Yaşadığınız ilişkide de arzularınız bu yöndedir. Partnerinizin bugün egonuzu okşaması ve size kendinizi farklı hissetmenizi sağlaması gerekmektedir. Böylece artık tedirgin olmanıza  ve boş yere kendinizi üzmenize gerek kalmaz.
Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Dostlarınızla ayrı düşüncelere sahip oluşunuz ve bazı hareketleriniz onlar tarafından tepki ile karşılanabilir. Bugün, kişisel özelliklerinizi vurgulayan tavırlarınızı denetlemek zorundasınız. Özgürlükçü ve değişken yapınızı olumlu kullandığınız zaman, çevrenizle anlaşmanız daha da kolaylaşıyor. Sınırlarınızı belirlemek için kendinizi zorlamanız gereken bir gün.
Vatan Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Harcamalarınızda biraz dikkatli olmaya çalışın bugün. Para kaybı, düşürme, yanlış ödeme yapma veya nereye koyduğunuzu hatırlamama gibi riskler var. En iyisi idare edecek kadarını yanınıza alıp riski minimuma indirin.
Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bazı şeyleri denemeye kalkmadan kendi kendinize konuşmanızın bir faydası olmayabilir. Zorlama gibi görünse de bir yol bulmaya çalışmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Birkaç güzel günün ardından bugün zaman zaman diyaloglar sertleşebilir, aşk sarhoşluğu yerini gerçek yaşamın engebelei yollarına bırakabilir. Neyse, biraz moral dopingi yapmıştık, günlük gerilimlerle başa çıkabiliriz Allah’tan. Çok yönlü İkizler burcunun ayında olmamız, bizi ve çevremizdeki herkesi, sadece sorumlu oldukları işlerle değil her şeyle ilgilenmeye itiyor. Bu arada çevremizdeki kişilere daha mantıklı sorular sormaya, sorgulamaya ve önerilerde bulunmaya başlıyoruz. Bugünlerde, bazı ilişkilerde dengelerin sadece karşımızdaki kişilerin çıkarları üzerine kurulu olduğunu ya da yalnızca kendi ilgi alanlarına odaklı olduklarını görebiliriz veya tam tersi, çevremizdeki kişiler, biz de bu durumu saptayabilirler ya da dile getirebilirler. Bu serzenişlerin boş olmadığı ortada, ama şans eleştirilenden yana olacak ve ikna da zorlanmayacak gibi görünüyor.
Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük planlarınız üzerinde durmaktasınız. Kardeşler ve yakın çevre ile ilişkiler hareketlenirken, tartışmalara bulaşmamaya özen gösterin. Zira duygusal olarak gergin bir gün geçireceksiniz. Keyif ve heyecan getiren yolculuklar ise sizi harekete geçiriyor. Çocuklar ya da gençlerle ilgili bir konu ya da keyiflere giden harcamalar öne çıkabilir.
Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Umut dolu bir gün. Ne kadar sorun çıkarsa çıksın üstesinden geleceksiniz. Parasal açıdan çok rahat bir dönem geçiriyorsunuz. Fakat ailevi sorunlarınız sizi yoruyor.
Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

İş yerinde karşılaşacağınız sorunları büyük tartışmalara yol açmadan sonuçlandırmaya çalışın. Zekanız ve kendinize güveniniz etrafınızdakilerin dikktini çekiyor. Bir dostunuzdan yardım göreceksiniz. Sanatsal olarak verimli bir dönemdesiniz. Bu yeteneğinize şans tanıyın.

Cevap Yaz