Koç Burcu Günlük Burç Yorumu – 14 Şubat 2014 | Burçlar - Günlük Burç - Burç Yorumları

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu – 14 Şubat 2014

Koç Burcu Günlük Aşk Hayatınız

Her anlamda cazibe ölçülerinize uyan ilişkinizde, yine de yolunda olmayan bir şeylerin varlığını hissetmeniz, pek anlaşılır görülmüyor. İlişkinizde net, belirgin tavırlara ihtiyaç var.
Koç Burcu Günlük İş Yaşamınız

Fedakarca çalışmalarınızın karşılığını bulabilmeniz için, biraz da istekli olmanız gerekiyor. Her teklife açık beklerken, siz de teklif sahibi olabilirsiniz. İş ortamınızda bu beklentide birileri olabilir.
Koç Burcu Günlük Ekonomik Yaşamınız

Çok iyi bir tasarrufçusunuz. Bu özelliklerin peşinden de sıkıntısız bir para durumu geliyor. Önümüzdeki günlerde bazı kayıplar görünüyor. Bugünlerde bir satın alma işiniz olabilir.
Koç Burcu Günlük Yaşamınız

Açık sözlü özelliğinizi kimi durumlarda, bu özelliğin sınırlarını zorlayarak sergiliyorsunuz.
Turk.net Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygularınızı istediğiniz rahatlıkla sergileyemediğiniz, kendinizi sınırlı bulduğunuz ilişkiler içinde çözüm arayışlarınız var. Bu ilişkilerin getirileri, götürüleri arasında sıkışmış gibisiniz. Bu sıralar birtakım yolculuklar gündeme gelebilir. Ziyaretten çok, bir şeyleri kotarma amacı taşıyacak bu yolculuklarda, pek istemediğiniz kişilerle birlikte olabilirsiniz.
Mynet.com Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar Cuma  günümüz  Ay-Aslan burcu seyriyle başlıyor. Kişi hangi yaşta hangi konumda olursa olsun bu enerji altında kendini seçkin bir kişi olarak görüyor. Sadece aşk değil,  hayatın tüm alanlarında kaliteli bir zevk anlayışı hüküm sürer Ay-Aslan günlerinde.  Bu enerji kişinin yaratıcı düşünmesini,  kendini gayet hırslı bir şekilde öne sürmesini destekleyicidir. Sizleri aşkla büyümeye ve aşkla coşmaya davet eder.  Her ne kadar iş günü olsa da, kısa molalar yaratarak zevkli paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Böylece biraz nefes alabilir ve ciddi konularda güveninizi kaybetmeden ilerleyebilirsiniz.
Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Önemli bir iş anlaşması yapmak istiyorsanız, işte size güzel bir fırsat doğuyor. Kendinizi denetleme gereği duyacak ve ciddi aşamalar içinde olacaksınız. Bulunduğunuz konumu farklı platformlara taşımayı amaçlarken, eski alışkanlıklarınızdan kurtulmak isteyeceksiniz. Yaşama yeni bir tablo ile çıkmak isteyecek ve deneyimlerinizi genişleteceksiniz.
Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ana amacınız eğlenmekse istediğiniz kadarını elde edemeyebilirsiniz. Ciddiye alınması gereken işler ve ilişkiler keyfinizi kaçırmasın. Bugün keyiften ziyade verimlilik almaya ihtiyacınız var. Aklınızı çelenlere kulak asmayın.
Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrenizdeki bazı kişilerin görev ve sorumluluklarınızı yerine getirmeniz konusunda sizi yavaşlattığını, engellediğini veya aradığınız özelliklere sahip olmadıklarını fark edebilirsiniz ya da görevlerini yerine getirme konusunda kapasitesi olmayan kişiler
Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Hafta sonuna müthiş bir başlangıç yapmaya hazırsınız. Duygularınız adeta patlama yapacak. Hoşlukların yanı sıra zıtlaşmalara da davetiye çıkaracaksınız. Eğlenceye dair ne varsa en öndesiniz. Başınıza olmadık işler de açabilirsiniz. Bu yüksek heyecan ve ilgili olma hali aşk hayatınıza da güçlü biçimde yansımakta. Tutkulusunuz.
Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

ÇEVRENİZDE size ters düşen
kişilere tavrınızı belirgin bir
şekilde ortaya koyarken küstah
olmamaya dikkat edin.
Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayatınızın herhangi bir alanında kurduğunuz ortaklıklarda, ortaklarınızla olan iletişiminiz ön plana çıkacaktır. Ciddi konular üzerinde uzun uzun konuşmanız, sorunları tartışmanız, fikir ayrılıklarını çözüme kavuşturmanız mümkündür.

Cevap Yaz